Usługi blacharsko-lakiernicze

Twój samochód może być jak nowy!

Pozbędziemy się wgnieceń, zarysowań i innych uszkodzeń lakieru!


NIKOMAL – Usługi blacharsko-lakiernicze Bydgoszcz

Świadczymy profesjonalne usługi blacharsko-lakiernicze w Bydgoszczy. NIKOMAL to serwis motoryzacyjny z najlepszą ofertą na rynku, w którym pracują profesjonaliści wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale i prawdziwą pasją w tym, co robią!


Blacharz-lakiernik Bydgoszcz: dlaczego warto wybrać nasz serwis?

Naszym zdaniem blacharz-lakiernik to zawód nie tylko związany ściśle z motoryzacją – wymaga bowiem także sporego doświadczenia, wieloletniej praktyki oraz ciągłego doskonalenia się w rzemiośle. Zawód blacharza lub lakiernika związany jest nierzadko również z koniecznością nieszablonowego myślenia i potrzebą otwartości na regularne doszkalanie się i śledzenie nowości w branży. Wszystkie te czynniki wpływają na wykonywanie swojej pracy na odpowiednim, profesjonalnym poziomie, który z kolei pozwala na sprostanie wymaganiom i oczekiwaniom Klienta. Nasza ekipa blacharzy i lakierników zadba o każdy samochód, który przekroczy progi serwisu NIKOMAL – nawet, jeśli jest to wysłużony, ale nadal kochany przez właściciela samochód z licznymi uszkodzeniami blacharskimi.

W pracy kierujemy się jedną ważną zasadą – każde zlecenie traktujemy z należytą starannością. Pracujemy z wykorzystaniem sprawdzonych metod, narzędzi oraz materiałów, które umożliwiają nam przeprowadzenie wszelkich niezbędnych napraw, zarówno tych drobnych, jak na przykład usuwanie śladów tak zwanych przycierek parkingowych, jak i większych napraw blacharskich. Starannie realizowane prace przywracają doskonały wygląd powłoki lakierniczej i blach Twojego samochodu!

blacharz lakiernik, lakiernik samochodowy bydgoszcz w trakcie pracy
lakiernik Bydgoszcz

Usługi blacharskie i lakierowanie samochodu Bydgoszcz

Podstawą wykonania jakiejkolwiek naprawy lakierniczej będzie zawsze dokładny przegląd blacharski. Stan karoserii nie ma bowiem wpływu jedynie na względy wizualne pojazdu, odpowiada także w pewnym stopniu za bezpieczeństwo w trakcie jego eksploatacji.

W pierwszej kolejności wykonywane są wszelkie niezbędne naprawy, za które odpowiadają nasi doświadczeni blacharze samochodowi. W ramach usuwania takich usterek możemy zająć się uszkodzonymi zderzakami, wgniecioną maską czy błotnikami, na których pojawiły się ogniska korozji.

Wykonane naprawy blacharskie umożliwiają przeprowadzenie kolejnych, tym razem lakierniczych prac. Mogą to być działania związane z usunięciem zaledwie drobnych zarysowań na karoserii, jak i gruntowne prace lakiernicze większych elementów czy całego samochodu. Lakiernicy pracują z najlepszymi dostępnymi na rynku materiałami znanych i renomowanych marek.


Co możemy dla Ciebie zrobić?

Naprawy blacharskie, blacharz samochodowy Bydgoszcz

Naprawy blacharskie

Usuwamy wgniecenia, przełamania, prostujemy karoserię oraz pasujemy elementy. Posiadamy ramę naprawczą znanej i profesjonalnej marki CAR-O-LINER oraz najnowocześniejszą zgrzewarkę inwerterową GYS.

Naprawy lakiernicze Bydgoszcz, lakiernik samochodowy Bydgoszcz

Naprawy lakiernicze

To proces, w którym odtwarzamy powłokę lakierniczą na naprawianym elemencie, zwracając uwagę zarówno na dobór koloru oraz uzyskanie odpowiedniej struktury i połysku lakieru. Posiadamy kabinę lakierniczą marki WOLF.

Polerowanie lakieru samochodu i auta Bydgoszcz

Polerowanie lakieru

Zadbamy o to, aby wydobyć z lakieru maksymalny połysk i głębię, zachowując przy tym auto-detailingowe standardy.

naprawy powypadkowe bydgoszcz NIKOMAL

Likwidacja szkód powypadkowych

Szybko, sprawnie i profesjonalnie usuniemy szkody powstałe w wyniku mniejszych i większych kolizji drogowych!

Samochody zastępcze bydgoszcz NIKOMAL

Samochód zastępczy

Na czas naprawy Twojego samochodu udostępnimy Ci auto zastępcze – nie stracisz komfortu swobodnego przemieszczania się!

Holowanie samochodów Bydgoszcz

Holowanie

Bez względu na to czy kolizja nastąpiła na środku ulicy, parkingu, czy poza miastem – nasz holownik przetransportuje Twój samochód do naszego serwisu.


Profesjonalne dobieranie kolorów

Posiadamy własne mieszalniki, dzięki czemu proces doboru lakieru przebiega sprawniej i skuteczniej.

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów renomowanych marek.

lakiernictwo Bydgoszcz

O nas

Lakierowanie samochodu Bydgoszcz? Naprawy blacharskie? To właśnie zespół NIKOMAL zapewni Ci kompleksową obsługę o takim charakterze, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal. Na rynku działamy z powodzeniem od 1984 roku, prowadząc firmę rodzinnie i z prawdziwą pasją widoczną w realizacji każdego zlecenia. Dzięki tak długiej obecności na rynku możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem zawodowym. Zadbaliśmy również o odpowiednią rozbudowę całego obiektu, by zapewnić naszym Klientom świetną obsługę w najlepszych warunkach technicznych.

blacharz lakiernik Bydgoszcz Nikomal

Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz skorzystać z oferty?

Zapraszamy do kontaktu!

NIKOMAL – Likwidacja szkód powypadkowych w Bydgoszczy

Krystian

Naprawa dotyczyła zderzaka przedniego i tylnego (odpryski i wgniecenia) lakier idealnie dopasowany kontakt również bez zarzutów polecam w 100% audi S5

Patryk

Auto po naprawie głębokich przycierek, efekt naprawdę super. Po polerowaniu samochód świeci się jak nowy. Cena zgodna ze wstępnymi ustaleniami, usługa wykonana terminowo. Polecam.


Realizacje

Siedzibą naszego serwisu jest Bydgoszcz – usługi blacharskie oraz lakiernicze realizujemy jednak dla Klientów również z innych miast naszego województwa i okolic. O jakości wykonanych przez nas napraw blacharsko-lakierniczych najwięcej powiedzieć mogą zadowoleni Klienci oraz udokumentowane, dotychczasowe zlecenia. Z przyjemnością dzielimy się wynikami naszych codziennych prac i udostępniamy zdjęcia i inne materiały potwierdzające umiejętności blacharzy i lakierników NIKOMAL.

Sprawdź nasze realizacje!

NIKOMAL Bydgoszcz - realizacje usługi blacharsko-lakierniczych

Skontaktuj się z nami!

Warsztat blacharsko lakierniczy Bydgoszcz
NIKOMAL
Adres:
85-373 Bydgoszcz
ul. Rzeszowska 12
(wjazd od ul. Jarosławskiej)
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek:
07:00-15:30