O nas

Wieloletnie doświadczenie, rzetelność

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient wyjeżdżał od nas zadowolony.


NIKOMAL – Poznaj nas


Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w naprawach blacharsko – lakierniczych samochodów, których karoseria uległa uszkodzeniu w wyniku kolizji lub różnego rodzaju zdarzeń drogowych. Posiadamy niezbędne wyposażenie wymagane do przywrócenia stanu przedwypadkowego. Jeżeli Twój samochód posiada drażniące otarcia i wgniecenia lub jeżeli chcesz po prostu odświeżyć wygląd swojego auta, zgłoś się do nas.

Zapewniamy kompleksową obsługę w procesie likwidacji szkody. Oferujemy darmowe holowanie oraz samochód zastępczy na czas naprawy w przypadku szkód likwidowanych z OC sprawcy. Realizujemy również naprawy z polisy Auto Casco (AC). Obsługujemy wszystkie Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

Naprawy blacharsko - lakiernicze

Profesjonalne naprawy samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Zgłoszenie szkody

Wszelkie formalności związane ze zgłoszeniem i obsługą szkody są po naszej stronie. Nie musisz martwić się o zaniżone odszkodowania oraz uzupełnianie dokumentacji szkodowej. Jeśli miałeś/aś szkodę, po prostu zgłoś się do nas, a my kompleksowo zajmiemy się sprawą.

Naprawy bezgotówkowe

Po zarejestrowaniu szkody przeprowadzamy wszelkie dalsze czynności likwidacyjne, tj. wykonanie własnych oględzin, sporządzenie kosztorysu naprawy, organizacja części oraz naprawa zgodnie z technologią.

Samochody zastępcze

Samochody zastępcze różnych klas dostępne za darmo w przypadku likwidacji szkody z OC sprawcy.

Holowanie

Jeśli Twój samochód nie jest zdolny do dalszej jazdy w wyniku kolizji, zapewniamy holowanie bezpośrednio do naszego serwisu.

Polerowanie powłoki lakierniczej samochodu Bydgoszcz Nikomal

Polerowanie powłoki lakierniczej

Odświeżamy wygląd lakieru, przywracając mu utracony blask. Zachowujemy Auto-Detailingowe standardy, stosując profesjonalne środki renomowanych producentów.

Doświadczenie i historia

Doświadczenie w branży lakierniczej gromadzimy już od 1984 roku, przekazując wiedzę i doświadczenie z pokolenia na pokolenie. Nieustannie rozwijamy się i doskonalimy. Pracujemy na najwyższej klasy materiałach renomowanych marek oraz posiadamy nowoczesne wyposażenie do napraw karoserii, m.in. rama naprawcza CAR-O-LINER, zgrzewarka inwerterowa GYS, kabina lakiernicza WOLF oraz wiele innych specjalistycznych urządzeń i narzędzi. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym, profesjonalnym poziomie.